Máte otázky? Radi Vám ich zodpovieme → rýchly kontakt: +421 944 367 573

Veľké meracie prístroje

 

INSIZE je svetový výrobca meracích prístrojov prinášajúci technologické inovácie so zastúpením v 75 krajinách sveta. Meracie prístroje značky INSIZE predstavujú optimálne riešenie bez kompromisov na splnenie aj tých najnáročnejších meracích potrieb a ponuku tvorí dnes viac ako 11 000 malých komunálnych meradiel a veľkých meracích prístrojov.

Ponuku veľkých meracích prístrojov tvoria optické meracie prístroje, stacionárne tvrdomery, drsnomery, kruhomery, meracie mikroskopy, testovacie a trhacie stroje, klimatické či korózne komory, kontúromery a profilprojektory. 

 

INSIZE ako výrobca kladie veľký dôraz na profesionálny nadštandardný predpredajný a popredajný zákaznícky servis. Veľké meracie prístroje ako stacionárne tvrdomery a drsnomery, CNC optické meracie prístroje, lineárne výškomery, kruhomery, meracie mikroskopy, profilprojektory, testovacie a trhacie prístroje a kontúromery dodávame koncovým zákazníkom s kompletnými službami prevedenými priamo našimi aplikačnými technikmi a po dobu minimálne jedného roka garantujeme aj technickú podporu. 

 

insize-rozdelovac-pr

 

Predpredajné služby

  • Poradenstvo pri výbere správneho zariadenia
  • Odborné technické prezentácie v našom Showroome, alebo pokiaľ je to možné aj priamo u zákazníka

 

Popredajné služby

  • Inštalácia zariadenia
  • Nastavenie a optimalizácia systému
  • Kompletné zaškolenie obsluhy
  • Technické poradenstvo
  • Autorizovaný servis a opravy

 

Meracie prístroje značky INSIZE predstavujú kvalitné riešenia s vysokou spoľahlivosťou a sú príjemnou alternatívou s citeľne nižšími obstarávacími nákladmi. Vyskúšajte ich aj Vy, veríme, že Vás milo prekvapia.

 

 

insize-rozdelovac-pr

 

 

K jednotlivým sériám veľkých meracích prístrojov sme pripravili prehľadný súhrn technických informácií, vďaka ktorému sa môžete v úvode pohodlne zoznámiť s ich parametrami a funkciami. V prípade záujmu o získanie podrobnejších informácií či dohodnutie prezentácie nás stačí kontaktovať.

 

Aký merací prístroj potrebujete?

Kliknutím na vybraný produkt prejdete na podrobné informácie a jednotlivé série, ktoré sú v ponuke.

 

opticke-meracie-pristroje

Stacionárne tvrdomery1

Stacionárne drsnomery a kontúromery

Testovacie prístroje

Testovanie a príprava vzoriek

Kruhomery

3D súradnicové meracie prístroje

 

 

 

Obchod a poradenstvo: +421 944 367 573  |  info@insz.sk 

 

insize-rozdelovac-pr

 

Späť do obchodu