Číselníkový odchýlkomer 10/0,01 mm 2308-10FA INSIZE
Odchýlkomer INSIZE - štandardný model s rozsahom merania 10 mm, so stupnicou 0-100 a s presnosťou 17 µm. Plochá zadná strana.
Máme u nás na sklade (10 ks)
Kód: 2308-10FA
Značka: INSIZE
Kategória: Číselníkové odchýlkomery
EAN: 6928640312267
Merací rozsah: do 10 mm
Obj. číslo: 2308-10FA
Číselníkový odchýlkomer 10/0,01 mm 2308-10FA INSIZE - k vyskúšaniu v Showroome
Tip Obľúbené v SR K vyskúšaniu v Showroome
Technická špecifikácia
  • Číselníkový odchýlkomer s plochou zadnou stranou
  • Zodpovedá norme DIN878
  • Rubínové ložiská
  • Limitné ukazovatele
  • O-krúžok
Rozsah merania
  • 0-10 mm
Delenie stupnice
  • 0,01 mm
Presnosť
  • 17 µm
Odchýlka reverzibility (hysterézia)
  • 3 µm
Rozsah merania / ot.
  • 1 mm