Máte otázky? Radi Vám ich zodpovieme → rýchly kontakt: +421 944 367 573

Digitálne a analógové tvrdomery Rockwell

 

Digitálne ROCKWELL tvrdomery

Stacionárne Rockwell tvrdomery v digitálnej podobe merajú tvrdosť metódou Rockwell, ktorá spočíva v zisťovaní odporu materiálu prostredníctvom vnikacieho telesa vtlačovaného do skúšobnej vzorky v kolmom smere. Vnikacím telesom pritom môže byť diamantový kužeľ, ale aj karbidová guľôčka v závislosti od krehkosti testovaného materiálu.

 

Analógové ROCKWELL tvrdomery

Analógové Rockwell tvrdomery s klasickým číselníkom namiesto displeja sú navrhnuté do tých najnáročnejších prevádzkových podmienok. Merajú tvrdosť, resp. krehkosť, skúšobnej vzorky prostredníctvom vnikacieho telesa, ktoré môže mať podobu diamantového kužeľa alebo karbidovej guľôčky.

 

insz.sk insize

 

Ktorý model je pre vás ten pravý?

Nižšie sme pripravili prehľadné rozdelenie analógových a digitálnych tvrdomerov Rockwell. Stačí si vybrať preferované prevedenie a zobrazí sa Vám prehľad modelov, ich porovnanie a kompletná technická špecifikácia.

 

Využite jedinečnú príležitosť osobne konzultovať Vaše potreby priamo s tímom INSIZE aplikačných technikov. Príďte si osobne vyskúšať digitálne a analógové stacionárne tvrdomery. Stačí si dohodnúť termín návštevy v našom Showroome.

Neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421 944 367 573 alebo prostredníctvom e-mailu info@insz.sk

 

 

Digitalne-tvrdomery

Analogove-tvrdomery

 

insz.sk insize

  zpátky na predchádzajúcu stranu

 

Späť do obchodu