Máte otázky? Radi Vám ich zodpovieme → rýchly kontakt: +421 944 367 573

Digitálne a analógové tvrdomery Rockwell

 

Digitálne ROCKWELL tvrdomery

Stacionárne Rockwell tvrdomery v digitálnej podobe merajú tvrdosť metódou Rockwell, ktorá spočíva v zisťovaní odporu materiálu prostredníctvom vnikacieho telesa vtlačovaného do skúšobnej vzorky v kolmom smere. Vnikacím telesom pritom môže byť diamantový kužeľ, ale aj karbidová guľôčka v závislosti od krehkosti testovaného materiálu.

 

Analógové ROCKWELL tvrdomery

Analógové Rockwell tvrdomery s klasickým číselníkom namiesto displeja sú navrhnuté do tých najnáročnejších prevádzkových podmienok. Merajú tvrdosť, resp. krehkosť, skúšobnej vzorky prostredníctvom vnikacieho telesa, ktoré môže mať podobu diamantového kužeľa alebo karbidovej guľôčky.

 

insize-rozdelovac-pr

 

Ktorý model je pre vás ten pravý?

Nižšie sme pripravili prehľadné rozdelenie analógových a digitálnych tvrdomerov Rockwell. Stačí si vybrať preferované prevedenie a zobrazí sa Vám prehľad modelov, ich porovnanie a kompletná technická špecifikácia.

 

Využite jedinečnú príležitosť osobne konzultovať Vaše potreby priamo s tímom INSIZE aplikačných technikov. Príďte si osobne vyskúšať digitálne a analógové stacionárne tvrdomery. Stačí si dohodnúť termín návštevy v našom Showroome.

Neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421 944 367 573 alebo prostredníctvom e-mailu info@insz.sk

 

 

Digitalne-tvrdomery

Analogove-tvrdomery

 

 

insize-rozdelovac-pr

 

  zpátky na predchádzajúcu stranu

 

Späť do obchodu