Vibračné pero s tromi parametrami merania 0020-A199 INSIZE
Môžeme doručiť do:
Skladom u výrobcu
Kód: 0020-A199
Značka: INSIZE
Kategória: Ostatné meradlá
Technická špecifikácia
  • Vibrační pero
  • Tri parametre merania
  • Automatické vypnutie
Zrýchlenie
  • Rozsah merania
    • 0,01 ∼ 199,9 m/s2
  • Frekvencia
    • 10 Hz ∼ 1 kHz
Rýchlosť
  • Rozsah merania
    • 0,01 ∼ 199,90 mm/s
  • Frekvencia
    • 10 Hz ∼ 1 kHz
Posun
    • 0,001 ∼ 1,999 mm
    • 10 Hz ∼ 500 Hz
Frekvenčná odozva
  • ± 5% (≥20 Hz)
  • - 20%  ∼ +10% (< 20 Hz)
Linearita (Priamočiarosť)
  • ± (5% + 2 unit)
Prievádzková teplota
  • 0° C ∼40° C (32° F∼104° F)
Prievádzková vlhkost
  • <85%
Zdroj napájania
  • 2x LR44 batéria
Rozmery
  • 150x22x18 mm